Půjčka pro firmu

I podnikatelům vracíme peníze zpět

Společnost Půjčíme Vám Ihned přichází od 1. srpna s novým bonusovým programem u podnikatelských půjček. Jako odměnu za řádné splácení nabízí svým klientům vrácení až 4 splátek, a to již po roce splácení. V závislosti na typu půjčky tak mohou zodpovědní podnikatelé a živnostníci dostat zpět na účet až 104 000 korun.

Bonusový program založený na principu vracení peněz za včasné splácení. Spustil již u svých osobních půjček. Cílem je ocenit klienty s dobrou platební morálkou a motivovat k ní i ostatní. Pro podnikatele se navíc jedná o zajímavou možnost, jak získat další prostředky na rozvoj svého podnikání, nákup materiálu, vybavení nebo zvýšení odborné kvalifikace.   

„Chceme dále podpořit trend zlepšující se platební morálky českých podnikatelů. Vysíláme tím také jasný signál, že nejdůležitější jsou pro nás ti klienti, kteří jsou schopni své závazky včas splácet,“ vysvětluje Petra Janečková, úvěrová specialistka.

7 výhod nebankovní půjčky

Uvažujete nad půjčkou, ale stále nevíte, komu svěřit svoji důvěru? V první řadě si určete priority. Pokud chcete s penězi disponovat co nejrychleji a obtěžuje vás dlouhý proces vyřizování žádosti, je čas vážně přemýšlet nad nebankovní půjčkou. A výše zmíněné je jen minimum benefitů, které s nebankovkou získáte.

1. Hlavně rychle… 
V případě, že už se klient pro půjčku definitivně rozhodně, musí k tomu mít vážný důvod. A chce peníze hned, aby je mohl použít pro to, na co je aktuálně potřebuje. Nebankovní proces vyřízení půjčky je podstatně rychlejší než u bank. Peníze můžete mít na účtu už 24 hodin od schválení žádosti. 

2. Nezpovídejte se 
Nechcete uvádět, proč a na co si rychlou půjčku berete? Chápeme, že se klient nechce s některými věcmi svěřovat. Ctíme soukromí a neptáme se na účel úvěru, důležitá je klientova spokojenost. Zároveň však apelujeme na jeho řádné splácení, protože to jde se spokojeností ruku v ruce. 

3. Online nebo radši s poradcem? 
Dnes je moderní být online. Vždy a v každé příležitosti. I půjčku si můžete zřídit online, ale co když tomu zase tolik nerozumíte a raději byste potřebovali poradit? Žádný problém. Jakmile se rozhodnete a požádáte o úvěr, budete „přiděleni“ kompetentnímu pracovníkovi finanční společnosti, který vám nejen se žádostí poradí, ale navíc může navrhnout i jiné řešení šité přesně na míru vašim požadavkům a potřebám. 

4. Nemůžete výjimečně zaplatit, nevadí 
Nestává se vám to často, vždy platíte včas, ale tentokrát vám kvůli výdajům, s kterými jste nepočítali, peníze na splátku nevychází. Nevadí. Vážíme si klientů, kteří hradí platby dle splátkového kalendáře, a rozumíme tomu, že ne vždy se vše děje podle šablony. Pro tyto případy můžete využít 3 odkladů splátek zdarma. 

5. Doporučte a získejte peníze navíc 
Jste spokojeni, rádi nebankovní instituci doporučíte někomu dalšímu, ale co z toho budete mít? To je jednoduchá otázka. Dostanete to, co potřebujete nejvíc. Peníze. Za každého nového doporučeného klienta získáte odměnu 2 000 Kč.

6. Chci víc… Jak již bylo několikrát zmíněno, oceňujeme dobrou platební morálku a neváháme spolehlivého klienta odměnit. Každého, který řádně splácí minimálně šest měsíců, zařazujeme do tzv. Klubu dobrého klienta, kde o něj pečujeme a hýčkáme si ho, a to například nabídkou vrácení peněz ze stávající úvěrové jistiny ve výši až 27 000 Kč. 
Půjčíme Vám Ihned

7. S akcí k výhodnějším penězům 
Nejen Bonus za řádné splácení nebo doporučení nového klienta vám mohou vydělat peníze. Výhodnější půjčka na vás čeká například v době akcí, které reagují na konkrétní potřeby klientů. Oblíbené jsou i finanční nabídky s hodnotnými cenami, kde získává odměnu každý. Stačí jen sledovat webové stránky a vybírat…